Anahi Estrella Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi Estrella Serbia

Dobrodosli na forum o Anahi :)
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Anahi i problemi u Madridu-prevod

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Anahi :) ♥
Admin
Anahi :) ♥


Broj poruka : 250
Datum upisa : 21.12.2010

Anahi i problemi u Madridu-prevod Empty
PočaljiNaslov: Anahi i problemi u Madridu-prevod   Anahi i problemi u Madridu-prevod EmptySre Dec 22, 2010 6:41 am

Prva poruka:

"Para quienes me preguntan que paso. Llegamos a mdrid, no llegaron varias maletas, tuvimos q esperar mucho tiempo para ver si llegaban y quedaban solo 7 minutos para llegar a otra terminal y no perder el vuelo, salimos corriendo a un taxi para llegar rapido y en eso esucho una voz q me dice "que falta de respeto q no te detengas" y yo queeee?? Y me dicen son tus fans ... Hijoleeee no saben el coraje q me dio. X q hace una semana estuve con esos mismos fans tomandome mil fotos y firmandoles 20 veces el movil x q se les borraba y todo lo que quisieron..."

Prevod

"Za one koji me pitaju sta se desilo; stigli smo u Madrid, nije stiglo nekoliko kofera, morali smo da cekamo jako dugo da bi videli da li ce koferi stici a za 7 minuta trebali smo da budemo na drugom terminalu da ne bi propustili let. Istrcali smo i uzeli taksi da bi sto pre stigli i onda cujem glas koji mi govori: "kakav nedostatak postovanja, sto se ne zaustavis". I ja staaa? A oni mi govore da su moji fanovi.. Ne znate kakav me je bes obuzeo. Pre samo nedelju dana bila sam sa tim istim fanovima, slikala se sa njima, zar im se to izbrisalo iz pamcenja i sve sto su oni voleli (misli na sebe)..."


Druga poruka:

"Total q llegando a la otra terminal se me dejaron ir todos a gritos y yo que no soy ninguna santa puuuuffff explote y les dije yaaaaa dejenme en paaaz voy a perder mi vuelo conoooooo!!!!!!! Jaaa (y no se cuantas mas dije) pero mi coraje era q los que tanto dicen quererme en lugar de ayudarme estaban pero todos echandome monton! Total que me dijeron hasta de lo q me voy a morir y yo les dije q esa no e sla forma.. Y al final perdon te amamos y yo ok. Pero pus si estuvo feo. Asi fue la historia. Pero igual los sigo queriendo x q esto no cambia las cosas buenas. Ya asi fue el chisme. Besos."

prevod:

"Dok sam stizala na drugi terminal, svi su poceli da vicu u glas, i ja koja nisam nikakva svetica puuuf eksplodirala sam i rekla im "dajte ostavite me na miru propusticu let"!!!! Dosta (ne znam sta sam vise ni rekla) ali bes me je obuzeo jer su oni tvrdili kako me puno vole, i umesto da mi pomognu oni su mi samo otezavali. Na kraju su mi rekli da od toga necu umreti (propusten let) a ja sam im rekla da ipak to nije lep nacin. I konacno oprosti mi te volimo, i ja sam rekla ok. Ali zaista je bilo ruzno! Tako se sve odigralo! Ali svejedno jos uvek vas volim jer ovo sto se desilo ne brise lepe stvari. Eto ispricala sam vam! Poljupci!"


ovo je Any stavila na twitter.. jako tuzno! sta vi imate da kazete na to?

kredit: ARS
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiestrella-srb.serbianforum.info
Nina Giovanna :)

Nina Giovanna :)


Broj poruka : 24
Datum upisa : 22.12.2010

Anahi i problemi u Madridu-prevod Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi i problemi u Madridu-prevod   Anahi i problemi u Madridu-prevod EmptySre Dec 22, 2010 12:28 pm

Koji dbl od fanove -.- Pa ja bi ako me Any lepo zamoli da je ne pratim jer kasni na let, ne bi je smarala da se slika samnom :/ OMG O.o
Nazad na vrh Ići dole
Torres Lady

Torres Lady


Broj poruka : 484
Datum upisa : 22.12.2010
Lokacija : Barcelona,SPAIN

Anahi i problemi u Madridu-prevod Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi i problemi u Madridu-prevod   Anahi i problemi u Madridu-prevod EmptySre Dec 22, 2010 12:30 pm

Bozzee svastaa,kolikoo imaa glupihh i debilnih fanova!
Nazad na vrh Ići dole
Anahi Princess

Anahi Princess


Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.12.2010
Lokacija : S Any i razgovaramo!

Anahi i problemi u Madridu-prevod Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi i problemi u Madridu-prevod   Anahi i problemi u Madridu-prevod EmptySre Dec 22, 2010 1:34 pm

Ja bi joj pomogla bez razmišljala
Any je sve predobro rekla
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anahi i problemi u Madridu-prevod Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi i problemi u Madridu-prevod   Anahi i problemi u Madridu-prevod Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi i problemi u Madridu-prevod
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najvazniji trenuci koncerta u Madridu UZIVO
» Anahi na RTS-u
» Anahi en Madrid ♥
» Anahi u Poljskoj
» Anahi: Beograđani su divni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi Estrella Serbia :: Haay, que chisme ♥ Oficijalne novosti-
Skoči na: